Vlhkoměr CM - B Standard

Kód: 708
Neohodnoceno
Značka: GANN
1 Kč / sada 1 Kč / 1 ks
cena na poptání

Detailní informace

Montáž
Dodávka včetně montáže
nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
zeptejte se na cokoli.
Vzorkovna
Vzorkovna v Praze - Holešovicích
o rozloze 600m2.

Detailní popis produktu

Legendární přístroj CM pro měření stavební vlhkosti používající Carbidové metody. Analyzátor stavební vlhkosti používající Carbidové metody.

Vlhkoměr CM je zařízení pro určení vlhkosti tvrzených stavebních materiálů a dalších ostatních materiálů použitím Calcium-Carbid metody. Použití této měřící techniky je doporučeno rozlišnými odbornými asociacemi pro oblast měření a je prověřeno léty praxe po boku elektronických přístrojů.

Vlhkoměr CM je snadný na použití. Všechna měření mohou být provedena přímo v objektu s použitím sady vybavení v nosném kufru. Umožňuje rychlé získání informací platné ohledně aktuálního stavu vlhkosti.

Měření probíhá pomocí reakce Calciumcarbid s vodou. Při této reakci vzniká tlak ve formě Acetynlen plynu. Podle množství vzorku a udaného tlaku můžeme pomocí tabulky přečíst příslušnou vlhkost obsahu v CM-%.  

Součástí dodávky: manometr Basic, láhev, 20 ampulí Calcium-Carbidu, kladivo, digitální váha, plastová nádobka na vážení materiálu, lopatička, ocelové kuličky, 2 ampule „zkušební vody“, hadr, čistící štětka na láhev, kovová miska, štěteček, majzlík, náhradní těsnění, manuál, to vše plastovém kufru 380x430x130 mm, váha cca 7,1 kg 

POZOR: dodávka obsahuje nebezpečnou látku a náklady na přepravu jsou proto vyšší (cca 1500Kč bez DPH). Preferujeme osobní odběr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlhkoměry
Obsahuje textové pole: manometr Basic, láhev, 20 ampulí Calcium-Carbidu, kladivo, digitální váha, plastová nádobka na vážení materiálu, lopatička, ocel
Použití: interier/exteriér
Katalogové číslo: 2900

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: