O nás

Vážení zákazníci,

od vzniku v roce 1993 sídlí naše obchodní a realizační firma SORTIM ve velmi výhodně položené lokalitě Prahy 7. Na ploše 5500m2 Vás očekávají naši spolupracovníci pro činnost velkoobchodu, maloobchodu a v truhlárně. Nezbytnou součástí prodeje je vzorkovna o rozloze 600m2, kde zákazníkům předvádíme v praxi a do posledního detailu celý aktuální sortiment nabízeného sortimentu. Nedílnou součástí vysokého standardu prodeje je odbornost a zkušenost našich spolupracovníků zejména v odborném prodeji a realizaci projektů.

Naši fundovaní prodejci v oborech PODLAHY, DESKOVINY, VENKOVNÍ TERASY A FASÁDY, DVEŘE a KOVÁNÍ, LAKY a OLEJE, SUCHÁ VÝSTAVBA Vám nabídnou zboží jak v široké kvalitě, tak i v různých cenových relacích. Navíc při odběru zboží na celkovou renovaci či stavbu domu jsou poskytovány výrazné slevy. Vaší výhodou je tudíž dodávka z jednoho místa za nižší cenu.

Mohlo by se zdát, že preferujeme velkoodběratele, není tomu však tak. Po návštěvě u nás si můžete odnést domů v tašce třeba jen novou kliku ke dveřím, ale právě tak speciální materiál pro designový nábytek či vícekřídlé dveře.

Stavební postupy se mění, používáme stále nové a lepší materiály, neměnný je však cíl našeho snažení vyjádřený v našem mottu.

Na Vaši návštěvu se těší
SORTIM
...kvalita interiéru a stavby