Designová podlaha DISANO by HARO, dub divoký, vzor prkno

Kód: 535700V 537238V 544933V Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: HARO
1 537 Kč / m2 1 220 Kč / m2 1 195 Kč / m2 od 1 195 Kč / m2 3 673 Kč / 2.39 m2 3 672 Kč / 3.01 m2 4 230 Kč / 3.54 m2
do 10 dnů do 10 dnů do 10 dnů Zvolte variantu
Série (podlahy)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
10.7.2024 10.7.2024 10.7.2024 Zvolte variantu

Detailní informace

Montáž
Dodávka včetně montáže
nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
zeptejte se na cokoli.
Vzorkovna
Vzorkovna v Praze - Holešovicích
o rozloze 600m2.

Detailní popis produktu

DISANO je kvalitní designová podlaha vyrobená z pečlivě vybraného materiálu. Vyznačuje se obzvláště svým komfortem, protože je jak měkká a teplá pro nohy, tak také snadno udržovatelná. Díky své vysoké odolnosti je optimální volbou pro oblast bydlení s vysokou zátěží. DISANO značky HARO se také velmi dobře hodí pro komerční prostory. Nese eko označení Modrého anděla a splňuje přísné emisní hodnoty ekologického institutu, proto je vhodná pro všechny ty, kteří vyžadují zdravé bydlení.

Vzor prkno: klasika, zvláště oblíbená podlaha díky své velkorysé optice. I malé prostory mohou vypadat velkoryse.

Sražené hrany 4V: hrany jsou zkoseny nejen na podélných stranách, nýbrž také napříč - pro ještě plastičtější vzhled. Odborně se toto nazývá čelní a podélná sražená hrana.

Povrch struktura: je cítit jako textura pravého dřeva.

DISANO Classic Aqua je kvalitní vlhkuodolná designová podlaha díky nosné desce „AquaReject“. Podlaha je vyrobená z pečlivě vybraného materiálu. Vyznačuje se obzvláště svým komfortem, protože je jak měkká a teplá pro nohy, tak také snadno udržovatelná. Při použití do vlhkých prostor je nutné podlahu plošně přilepit. Pomocí zámkového systému TopConnect lze pokládat i plovoucím způsobem. Díky své vysoké odolnosti je optimální volbou pro oblast bydlení s vysokou zátěží. Nese eko označení Modrého anděla a splňuje přísné emisní hodnoty ekologického institutu, proto je vhodná pro všechny ty, kteří vyžadují zdravé bydlení.

DISANO Saphir je kvalitní voděodolná designová podlaha, díky své voděodolné základní desce je vhodná i do koupelen. Podlaha je vyrobená z pečlivě vybraného materiálu. Vyznačuje se obzvláště svým komfortem, protože je jak měkká a teplá pro nohy, tak také snadno udržovatelná. Při použití do vlhkých prostor je nutné podlahu plošně přilepit. Pomocí zámkového systému TopConnect lze pokládat i plovoucím způsobem, se speciální podložkou. Při své nízké konstrukční výšce je optimální volbou pro rekonstrukce a vhodná pro extrémně zatížitelné prostory. Podlaha je vhodná na podlahové topení. Podlaha DISANO je příjemná na chůzi. Díky povrchové úpravě SilentSense je podlaha chráněna před stopami nábytku a vlhkosti.

DISANO Project je kvalitní voděodolná podlaha, vhodná do rodinných domů, ale i vysoce zatížitelných komerčních prostorů, koupelen. Zaručuje vysokou stabilitu a odolnost. Podlaha DISANO je příjemná na chůzi. Díky povrchové úpravě SilentSense je podlaha chráněna před stopami nábytku a vlhkosti. DISANO Project doporučujeme profesionální pokládku plošným lepením. Tato voděodolná podlahová krytina dodává příjemnou atmosféru a zároveň je extrémně odolná. Podlaha je vhodná na podlahové topení. Z naší nabídky vhodných podlahových krytin se vzhledem dřeva si vždy vyberete. Naše dekory podlah DISANO vždy kopírují aktuální trendy v bydlení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové Designové podlahy
Barva: hnědá
Imitace dřeva: dub
Podlahové vytápění: ** vodní
Katalogové číslo: 543734, 537238, 544933

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: