Kompaktní deska pro interiér Fundermax 0077 Graphitgrau, SX, 10 mm, 4100 x 1300 mm

Kód: 7724
Tip
Neohodnoceno
Značka: FunderMax
3 570 Kč / m2 19 028 Kč / 5.33 m2
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Detailní informace

Montáž
Dodávka včetně montáže
nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
zeptejte se na cokoli.
Vzorkovna
Vzorkovna v Praze - Holešovicích
o rozloze 600m2.

Detailní popis produktu

Kompaktní desky Fundermax Compact jsou vysokotlaké lamináty (HPL) dle EN 438-4 typ CGS pro použití v náročných podmínkách. Klasifikace podle EN 13501-1: Eurotřída D-s2, d0 (CWFT). 
Povrch SX imituje povrch břidlice / zadní strana jemná perla. Svými vlastnostmi jsou kompaktní desky vhodné např. pro výrobu nábytku do laboratoří a kuchyní, obložení vlhkých místností jako jsou umývárny, toalety ve veřejných prostorách apod. Materiál je odolný vůči kyselinám i trvalé vlhkosti. Jejich povrch se snadno čistí a to dokonce i graffiti.
Standardně mají interiérové kompaktní desky černé jádro, pro speciální čistý design nabízíme také kompaktní desky s bílým jádrem. Funkční vlastnosti kompaktních desek s černým i bílý jádrem jsou stejné, pouze barevný odstín se může dle jádra nepatrně lišit. Při kombinaci produktů, prosím, zkontrolujte vzorek Fundermax.
Desky Fundermax Compact jsou za příplatek formátovány na míru na moderních CNC řízených strojích a dodávány zákazníkovi s veškerými odřezky. Kompaktní desky jsou tak při dodání připraveny k montáži. Je zajištěna maximální optimalizace prořezu (přesnost řezu: ± 0,5 mm).

Zpracování: Jako u běžných kompaktních desek s vhodnými nástroji z tvrdého kovu. Věnujte zvláštní pozornost správnému způsobu skladování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompaktní desky Max Compact Interior
Série: Max Compact Interior
Dekor/design: Uni barva
NCS kód: S 9000-N
Orientace dekoru: ne
Použití: interiér
Povrch: černé
Zadní strana: stejná
Katalogové číslo: 0080

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: