SCHOCK Nemo N-100- granitový dřez

Kód: 42452
Novinka Vlastní 2
Neohodnoceno
Značka: Schock
4 499 Kč / ks 4 499 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Detailní informace

Montáž
Dodávka včetně montáže
nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
zeptejte se na cokoli.
Vzorkovna
Vzorkovna v Praze - Holešovicích
o rozloze 600m2.

Detailní popis produktu

DOPRODEJ DŘEZŮ ZE VZORKOVNY
POUZE 1KS

Materiál Cristalite

Prémiová barevná řada rozzáří mycí zónu v intenzivních a elegantních zlatých odstínech. Zajistí stylové akcenty k zemitým barvám, dřevu nebo kameni.

Výrazně vylepšený granitový materiál nejnovější generace.
Výrazně  vylepšený granitový materiál l vyvinutý a patentovaný v r. 2010  pro výrobu dřezů firmou Schock. Má podstatně snížené nároky na každodenní údržbu a v čase si udržuje stále stejný nový vzhled. Oproti všem stávajícím granitovým dřezům má vylepšeny také  mechanické i hygienické vlastnosti a má  nabízí nejširší barevnou škálu. Jako první  výrobce dřezů Schock obohatil přímo základní materiál ionty stříbra, čímž dosáhl vynikajících antibakteriálních vlastností daných výrobku po celou dobu životnosti.

Materiál Cristalite na rozdíl od levnějších kopií neobsahuje žádný polyester, polyuretan, styrén nebo epoxid. Jako pojivo využíváme výhradně vysocejakostní arylátové pojivo použitelné i pro portavinářské aplikace.Veškeré dřezy Schock samozřejmně splňují nejnovější evropskou normu EN 13310 harm. ČSN EN 13310 a mají platnou certifikaci CE .

velmi hladký a precizně zpracovaný materiál Cristalite - dokonalost i v detailech přechodů

Složení

 • Až 75-80% lisovaného krystalického křemene -  Ale  nejen to. Patentem Schock je speciální složení směsi křemenných  zrn od  nejětší k nejmenší zrnitosti.  Zrna jsou také pouze u Schock  speciálně zaonblena .  Dochází tak k dokonalému  vyplnění mezer mezi většími a menšími zrny. Základní složka dodává vysokou tvrdost a otěruvzdornost a na povrchu vyjimečnou jemnost. Materiál má tedy  na povrchu podstatně víc křemene než je průměrná hodnota, nejjemnější strukturu a přitom je téměř homogenní  je plně probarven i v celé tloušťce jemnými keramickými barvivy.
 • 5% keranických barviv - spolu  probarvením písků a pojiva  zaručuje stálobarevnost a odolnost proti změnám.
 • 15% speciálního vysoce jakostního akrylátového pojiva - pojivo dodávající materiálu vysokou houževnatost (materiál není křehký) a vyplňující  prostory (byť jsou už směsí minimalizované) mezi krystaly (materiál není vůbec porézní).

Vzhled povrchu

 • Výrazně hladší povrch než u jiných granitových dřezů s podstatně sníženým sklonem  k usazování jakýchkoli nečistot, elegantní a neobvyklý vzhled Cristalite je spolu s obrovskou odolností největší předností.
 • Vlastnosti nejsou dosaženy povrchovou úpravou laku, smaltu atp. - materiál má homogenní strukturu v celém řezu a Cristalite nebledne, je stálobarevný a uchovává si časem stejný vzhled.Současná paleta materiálů má 18 barevných  dezénů.

Mechanická odolnost proti poškození

Dřezy jsou dostatečně tuhé i houževnaté. Téměř křemenný povrch  je prakticky nemožné poškodit, nádobím či noži. Dřezy mají vynikající odolnost proti vrypu nebo poškrábání.
Teplotní odolnost  je až 240 °C. Krátkodobé zatížení,popel hořící cigarety nebo horký olej nezanechávají trvalé poškození. Dlouhodobě testováno na 180°C/20 min.

Izolační účinek

 • Voda v dřezu chladne mnohem pomaleji než v klasických dřezech.

Hygienické vlastnosti

 • I po dlouhodobém působení barvících látek jako je čaj, káva, rajčatový protlak, stačí dřez otřít jen vodou, případně běžným přípravkem.
 • Materiál je zcela nezávadný, je schválen a splňuje předpisy EU. Dřezy splňují nejnovější normy EN 13310 z r. 2003 harm. ČSN EN 13310.  Dále je atestován LGA pro styk s potravinami.

Údržba

 • K běžnému oplachu dřezů postačuje voda či běžný saponát na čištění.  Na materiálu obvykle  nejsou vidět zaschlé kapky vody, závisí to na místní tvrdosti vody a barvě dřezu.  Pokud se  výjimečně  vyskytnou náznaky zaschlých kapek, lze je snadno odstranit i pouhým octem.
 • K periodickému očištění a získání nového vzhledu doporučujeme  některý z přípravků na kuchyně  s přídavkem chloru, stačí i ve stopovém množství.
 • Materiál dřezu je chemicky odolný proti všem běžným chemickým kuchyňským čistícím prostředkům, nekoncentrovaným kyselinám i zásadám.  Výjimku tvoří jen kyselina mravenčí /která se nedoporučuje / a ta nebývá v moderních čistidlech obsažena.
 • Periodické čištění pro dosažení vzhledu nového dřezu doporučujeme  min 1x ročně jinak podle potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doprodej
Barva Sinks: Roca (RCA)
Hloubka dřezu: 510 mm
Orientace dřezu: dle vyobrazení
Šířka dřezu: 570 mm
Typ dřezu: Jednodřez
Usazení dřezu: horní (dřez nad deskou)
Velikost skříňky: 600 mm
Výřez: 552 x 490 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: