Realizace: Italský Flair v Praze

Dřevěné podlahy HARO v italské restauraci Equlibrista na pražských Vinohradech.

Restaurace Equlibrista nabízí v české metropoli ligurskou kuchyni a vína nejvyšší kvality.

uvod_restaurace.jpgRosenheim - restaurace Equlibrista na pražských Vinohradech je „place to be“ – pro milovníky skutečné italské kuchyně. Pro milovníky originálních dřevěných podlah HARO je tato restaurace také žádaný hot spot. Dřevěná podlaha HARO dub Jubilé - prkno vám připraví půdu k vychutnání pravých italských pochoutek.

„ V jednoduchosti je krása“ – provozovatelé restaurace Equilibrista můžou tuto přísloví po dvaceti letech, které strávili v slunečné italské Liquiri, jenom potvrdit.Italská kuchyně je založená na kvalitě surovin, vůni bylin, výrazné chuti každých přísad. Tyto kulinářské zážitky, ve spojení s vynikajícími a oceněnými víny přímo od italských vinařství, si může návštěvník restaurace vychutnat v uvolněné atmosféře. Přípravu pokrmů může host pozorovat přímo v otevřené kuchyni. Budou se vám sbíhat sliny v ústech při pohledu na velkou San Daniele šunku.
Zářivé červené papriky jsou aromatickou ozdobou podávacího okénka do kuchyně. Aktuální nabídku vín naleznete na vinném lístku a na tabulích. 

Příjemná atmosféra prken by HARO
Zařízení spolu s dřevěným nábytkem je vedeno v čistých jednoduchých liniích a světlých barvách.
Návštěvník si okamžitě všimne stěny s rafinovaným regálovým systémem z geometrických prvků, v kterém jsou prezentována vzácná
vína. Středomořské vázané bylinky v dřevěných nádobách vábí aromatickými vůněmi. V celé restauraci je položena HARO jednolamela kartáčovaná, která poskytuje ideální vzhled s přírodním půvabem a úpravou naturalin plus přírodní olej.
Trvanlivost olejovaných podlah HARO poskytuje výhodu minimální péče, k udržení stálého vzhledu po mnoho let. Už při vstupu vnímá host harmonické souznění světlé dubové dřevěné podlahy s interiérem. V jednoduchosti je krása, pořekadlo, které platí také pro podlahu.