Kariéra

Zavedená firma která je na trhu již téměř 30 let, hledá do svého kolektivu nové nadšené spolupracovníky.

Odborný prodejce

Přijmeme zaměstnance na pozici prodejce deskových materiálů, teras, fasád, stavební chemie a nařádí.
Místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice

Pracovní náplň:

  • obsluha stávajících klientů
  • akvizice nových klientů
  • komunikace s architekty
  • příprava rozpočtů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost, samostatnost
  • pozitivní,  komunikativní přístup k zákazníkům
  • praxe v oboru výhodou

Máte-li o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na info@sortim.cz.

Skladový účetní – nákup a expedice

  • příjem faktur a  kontování skladového programu
  • hlášení Intrastat a EKO-KOM
  • sjednávání kreditních pojistek  zákazníkům
  • komunikace s úřady, ve formě zasílání hlášení aj. dokumentů
  • hlídání sald odběratelů

Požadujeme:

  • spolehlivost, přesnost, pečlivost a důkladnost
  • loajalitu a důvěryhodnost

Skladník / údržbář

Požadujeme

  • pečlivost
  • schopnost učit se za pochodu
  • doklady na VZV můžeme zařídit

Nabízíme

  • práce na DPP, brigády či zkrácený úvazek
  • pracovní doba na dohodě

Nástup možný ihned.

Více informací: p. Holbík, tel. 775 115 234

Montážník

Pro oddělení realizací hledáme pracovníka pro montáž odvětraných fasád ze dřeva, kompaktních desek a venkovních roštů.

Více informací: D. Wagnerová, tel. 225 996 833

Dejte nám vědět:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.