Clean & Green

Ať se jedná o dřevěnou podlahu, laminátovou podlahu, korek, dlaždice nebo jiné podlahové krytiny: s Clean & Green vyčistíte a ošetříte rychle, snadno a přirozeně jakoukoli tvrdou podlahu ve Vaší domácnosti. 

Čistící prostředky Clean & Green jsou výsledkem bohatých znalostí a zkušeností předního německého výrobce dřevěných a tvrdých podlah. Používat Clean & Green je velmi snadné, čištění a ošetřování povrchů je velmi efektivní a zároveň je velmi ohleduplné vůči životnímu prostředí. Navíc ještě s čistícím prostředkem Clean & Green při péči o podlahu ušetříte Vaší kapse: díky šetrnému dávkování Vám vystačí jedna lahev produktu na 40 použití. A nyní je s Clean & Green péče o olejované dřevěné podlahy tak snadná, že ji můžete provádět sami. Ušetříte za náklady za ošetřovací stroj nebo profesionálního řemeslníka. 

Eko-kvalita

Všechny produkty Clean & Green odpovídají ekologickým nárokům. To poznáte nejen na obsahu samotném, nýbrž také na evropské ekoznačce květiny. 

Evropská ekoznačka pro ochranu životního prostředí je mezinárodním osvědčením jakosti, kterou se označují produkty a služby, které se vyznačují zvláštní ekologickou únosností a minimálním zatížením zdraví. 

Zboží označené jako
Řadit dle: