SWISS KRONO

SWISS KRONO je jedním z největších výrobců desek a výrobků na bázi dřeva na světě. SWISS KRONO sp. z o.o. byla založena v roce 1994 je součástí holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), světového lídra v oblasti výrobků na bázi dřeva. Nejmodernější výrobní linky, který spolu s více než sto let zkušeností z Krono Group umožňují vyrábět produkty nejvyšší kvality a estetických parametrů.

Současná nabídka zahrnuje výrobky na bázi dřeva pro 3 odvětví:

  • nábytek
  • konstrukce
  • pohledové prvky pro interiér

Od výroby surových dřevotřískových desek po výrobu MDF a OSB desek, SWISS KRONO současné vyvíjí produkci s zboží s přidanou hodnotou, jako jsou například melaminové pohledové desky, plovoucí podlahy, stěnové panely stejně jako postforminvové prvky (pracovní desky). 

Životné prostředí

Základem filozofie Swiss Krono Group je přesvědčení, že pouze výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro životní prostředí jsou skutečně užitečné pro člověka. Vzhledem k tomu je péče o životní prostředí jedním z nejdůležitějších prvků politiky firmy.
Použité výrobní materiály pocházejících výhradně ze zdrojů spravovaných v souladu s certifikací FSC® (Forest Stewardship Council®).

Zboží označené jako
Řadit dle: