Filtrovat dle

Weiss

Generace řemeslníků a mistrů nasbírali zkušenosti, na kterých staví i dnes. Od roku 1965 se rodinná firma Weiss stala synonymem pro nejvyšší kvalitu a vynikající služby v oblasti dřeva.

Masivní dřevěná prkna od značky Weiss násobí možnosti pro varianty individuálního, sofistikovaného životního stylu. Nádherné dřeviny, různé rozměry prken a možnosti pokládky otevírají spolu s tříděním dřevin a povrchovým opracováním širokou nabídku pro tvorbu exkluzivní dřevěné podlahy. Dřevěné interiérové obklady a masivní podlahy lze originálně kombinovat a realizovat všechny představy o nadčasové eleganci, stejně jako prožít sen o moderním a designovém bytovém stylu.

Produkce terasových prken nabízí modřín, thermo-jasan, termo-borovice, bangkirai, IPE - lapacho a teak (FSC) v té nejvyšší kvalitě dřeva a jeho zpracování. Přírodní dřevo pro venkovní dřevěné terasy, dřevěné fasády a KVH řezivo je mimořádně přesné zpracované a získává optimální kvalitu pro dlouhou životnost. Outdoor program Weiss je nejlépe přizpůsoben k životu ve volné přírodě díky sofistikované tepelné úpravě.

Udržitelnost
Zodpovědnost a udržitelnost lesního hospodářství jsou úzce propojeny. S velkým respektem k přírodě, vyrábí elegantní a krásné přírodní dřevěné podlahy, interiérové obklady, venkovní dřevěné terasy a fasády.

Zboží označené jako
Řadit dle: