Berger-Seidle

Každá dřevěná podlaha má svůj vlastní jedinečný přírodní vzhled a zaslouží nejlepší dostupný ochranný povrch. Výběr a použití konečné povrchové úpravy jsou důležité pro krásu a životnost podlahy. Vývoj a testování výrobků vysoce kvalifikovanými techniky zajistil značce Berger-Seidle postavení mezi předními světovými výrobci podlahových krytin z tvrdého dřeva.

Berger-Seidle vyvíjí a vyrábí systém povrchových úprav pro přírodní povrchy vhodné pro užití na místě montáže nebo přímo pro strojové nanášení u výrobců dřevěných podlah. 

Povrchové úpravy na podlahách z tvrdého dřeva Berger-Seidle zaznamenávají podstatně větší namáhání než jakýkoli jiné nátěry na dřevo. Kromě zřejmých účinků denního provozu, povrch sám o sobě vyžaduje vysoce specializované technologie. Individuální povaha a vlastnosti dřeva, různé styly pokládky, postupy podlahářských prácí, jemná úprava vzhledu a textury atd. jsou umocněny podmínkami na místě a měnících se aplikačních metod. To vede k neomezenému počtu kombinací, kterým se povrchová úprava musí přizpůsobit. Dále je to systém péče o hotovou povrchovou úpravu, který musí být navržen tak, aby zajistil dlouhou životnost a zachoval atraktivní vzhled.

Tyto přísné požadavky mohou být splněny pouze specialisty s desítkami let zkušeností ve vývoji povrchových úprav. 

Zboží označené jako
Řadit dle: