FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Co znamená Poptávkový SORTIMent?

  Poptávkový SORTIMent je zboží, jehož konečný výběr bychom s Vámi rádi konzultovali individuálně.

  Pro Vaši konečnou spokojenost, si chceme  být jisti, že vybraný sortiment skutečně vyhovuje Vašim konkrétním požadavkům na technické parametry, použítím pro danou realizaci, barevností dekoru apod.

  Poptávkový SORTIMent nám odešlete tlačítkem POPTAT. Takovou zakázku můžete zkompletovat libovolným příslušenstvím, které může být i Skladovým SORTIMentem. Přesto takové zakázky budou vždy zpracovány jako POPTÁVKA

  V části Kontaktní údaje při procesu odeslání nám můžete poptávku doplnit o přílohu obsahujcící podrobnosti zakázky. 

 • Mohu Vámi nabízené zboží někde vidět?

  Ano, rádi Vás přivítáme na naší vzorkovně v Praze Holešovicích. Produkty si zde můžete prohlédnout a konzultovat Vaši zakázku s naším obchodním zástupcem. Navrhneme Vám ideální řešení a v případě zájmu také montáž.

  Otevřeno máme každý všední den do 17 hodin, ve středu až do 19 hodin a v sobotu do 13 hodin. V případě zájmu o individuální termín nad rámec provozní doby volejte na +420 225 996 833.

  Využít můžete také síť našim partnerů po celé ČR. 

 • Nabízíte montáž?

  Ano, kromě prodeje materiálů nabízíme také odbornou montáž. 

  Naši proškolení montážnící Vám položí podlahu, venkovní terasu, nainstalují dveře nebo posuvné kování, obloží fasádu atd. 

 • Formátujete nabízené deskové materiály?

  Ano, v našem areálu je partnerská truhlárna, zde si můžete domluvit požadované úpravy. Dopravu materiálu na naši spolupracující truhlárnu Vás zajistíme zdarma.

 • Organizujete školení pro řemeslníky?

  Ano, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín. 

 • Kde najdu formulář na objednání katalogů, jaký jste měli na starém webu?

  Nenajdete. Snažíme se být zodpovědní k životnímu prostředí a proto katalogy preferujeme v elektronické podobě. 

  Pokud z nějakého důvodu přesto požadujete tištěné katalogy, můžete si je vyzvednout na naší vzorkovně nebo kontaktujte obchodní oddělení např. přes náš chat.