Sportovní podlahy HARO

Sportovní podlahy HARO byly schváleny pro použití v nejvyšších soutěžích a jsou používány na olympijských hrách a světových pohárech.
S více než padesátiletými zkušenostmi ve výrobě, prodeji, instalaci a péči o sportovní podlahy, má za sebou firma HARO širokou škálu aplikací a projektů - od olympijských her v Mnichově 1972, profesionální basketbalové kluby, univerzity, fitness centra až po školní sportovní haly.

HARO sportovní podlahy jsou k dispozici ve čtyřech různých druzích dřeva: kanadský javor, buk, jasan a dub, řada Fitness navíc v africkém dubu a merbau. Přírodní třídění zobrazuje přirozenou rozmanitost barvy dřeva a struktury, čímž poskytuje jedinečný vzhled.

Z tvrdých dřevin se ukázaly jako ideální pro výrobu sportovních podlah díky své odolnosti a vzhledu Kanadský javor, buk, jasan a dub.

Díky vícevrstvé konstrukci sportovních podlah HARO, které jsou dodávány s podkladovou vrstvou z břízové překližky, se významně snižuje smršťování a roztahování které je typické pro přírodní dřevěné podlahy. Pravidelná péče podle návodu HARO zaručuje dlouhou životnost sportovních podlah HARO a zajišťuje ideální výkonnost podle německého standardu DIN 18032-2; Duben 2001.

 

 

 

 

 

Skladby jednotlivých systémových řešení pro sportovní podlahy.

Skladba Sendvičové podlahy Podlahy s pružným roštem Rozebiratelné podlahy
Konstrukce   Jednoduchý pružný rošt Dvojitý pružný rošt  
Sportovní podlahy

Helsinki

Stockholm / Melbourne

Berlín

Řím

 

Barcelona

 
Podlahy pro elastické krytiny

Atheny

Londýn

Mnichov

Řím - tenis

 

Montreal

 
Po kliknutí na jednotlivé druhy se vám zobrazí technický list s popisem vlastností jednotlivých konstrukcí.
Pro detailní informace se neváhejte obrátit na naše prodejce.