Admonter přírodní dřevěné desky

Značka Admonter vznikla před více než čtyřmi desítkami let, i když někdo by řekl v minulém století a někdo před pár lety. Okolí Admontu je hodně zalesněno a dřevo se zde zpracovává od nepaměti. Od roku 1874 již na průmyslové bázi. Stift Admont Holzindustrie (ve zkratce STIA) zde působí již od roku 1972.

STIA je obchodní společnost spojená s místním benediktinským opatstvím a vyrábí zde přírodní dřevěné podlahy, panely a schodiště. Jméno Admonter je zároveň závazkem a  zaručuje, že veškerá výroba je prováděna přímo v Admontu. Zajišťuje vysokou kvalitu výrobků a rovněž blaho tohoto regionu. Udržuje při životě řemeslné zpracování, které přechází z generace na generaci. Dlouhodobá filozofie benediktinské komunity vychází ze dvou hledisek - ekonomického a ekologického. Zákazníci mají jistotu díky certifikaci PEFC: všechno zpracovávané dřevo pochází z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Dokonce ani mi, se nepřestaneme divit, jaké obrovské množství možností nabízí výrobní program panelů ELEMENTs. Architekti a výrobci nábytku shledávají tyto přírodní dřevěné panely obzvláště inspirujícími. Připravte se zjistit, proč.

Pro aktuální nabídku této firmy pokračujte na www.admonter.cz.