SORTIM

Dřevěné podlahy, laminátové podlahy

SORTIM / Podlahy

Z naší nabídky podlah:


Dřevěné podlahy
Dřevěné plovoucí podlahy | 2-vrstvé dřevěné | masivní dřevěné podlahy

V naší nabídce naleznete více než 500 variant Vaší dřevěné podlahy. Tři možnosti konstrukce od plovoucí podlahy (3-vrstvá kontrukce) po celoplošně lepenou podlahu (2-vrstvé dřevěné podlahy a masivní dřevěné podlahy). Dřevěné podlahy předních evropských výrobců s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním dřeva se vyznačují vysokými požadavky na kvalitu a jedinečnost.
Pro správný výběr můžete použít náš rychlý vyhledávač, kde se budete řídit pouze pořadavky na formát a následně barvu dřeva. Nebo, pokud je pro Vás prioritní konstrukce (např. způsob podkládky a výška podlahy), využijte kategorie 3-vrstvé dřevěné podlahy (plovoucí podlahy), 2-vrstvé dřevěné podlahy nebo masivní dřevěné podlahy.


Laminátové podlahy

Laminátové podlahy v orignálním dřevěném designu nebo s netradičním vzorem a formátem. Robustní laminátové podlahy pro různé nároky na užívání, v přesvědčivé kvalitě, velkém výběru a atraktivní ceně. Samozřemostí je pro tyto plovoucí podlahy bezproblémová pokládka a snadné ošetřování. Pro každý specifický prostor můžete vybrat se šesti různých vzorů a tak optimálně vyjádřit působení každého interiéru.


Korkové podlahy

V každé korkové podlaze se snoubí přirozenost. Korek vnímáte všemi smysly, každé místnosti dodá nezaměnitelný akcent a teplo. Korkové podlahy v našem sortimentu zohledňují také ekologická, stavebně-biologická a zdravotní hlediska. Korkové podlahy jsou vyrobeny z elestického přírodního materiálu odlehčující páteři a kloubům. Každý čtvereční metr izoluje, tlumí hluk a je vyroben v souladu s přírodou. 3-vrtsvá konstrukce a zámkový spoj umoňuje rychlou pokládku této plovoucí podlahy a to i na podlahové vytápění.


Dlažba na bázi dřeva Celenio

Doposud jste mohli vybírat mezi dřevem a kamenem. Celenio nyní nabízí to nejlepší z obou světů. Milujete extravagantní a individuální styl života dle vlastních pravidel. Hledáte jedinečné a netradiční vzory - vždy něco nového!  Máte rádi moderní a inovativní řešení, ale nic obyčejného. Nová podoba dřeva - Celenio. Cool - ale nikdy studené.
Vaše oči Vám řeknou, že je to kámen, ale Vás dotek odhalí, že je to dřevo. Celenio je dřevo ve své nejinovativnější formě: s tvarem dlažby a vzhledem kamene, břidlice, textilie nebo kůže je otevřeno pro zcela nové možnosti designu. A ještě je příjemné komfortní atmosférou jakou dovede vytvořit pouze dřevo.
Akce Weitzer Parkett Premium 2016 - ze dne09.06.2016

Celoroční výběrová akční nabídka dřevěných plovoucích a plošně lepených podlah - 16 dřevin a provedení pro každý interiér a vkus.
Akce je platná do 31.12.2016.
Více informací naleznete v přiloženém letáku kliknutím na ikonu .pdf 

 

HARO: SLAVÍ 150 LET V OBORU, OSLAVUJTE S NÁMI! - 01.03.2016

Speciální produktová řada za speciální ceny ve speciální kampani. Pro zvláště úspěšný rok. Speciální edice platná pro celý rok 2016 obsahuje nabídku:

  • dřevěných podlah
  • laminátových podlah
  • designových podlah DISANO
  • dlažby na bázi dřeva CELENIO
Více informací naleznete v přiloženém letáku kliknutím na ikonu .pdf 

 

Prodejní doba Karlovy Vary: PO-PÁ 7:00-16:00, SO 8:00-11:00 Prodejní doba Praha: PO-PÁ 7:00-16:30 Vzorkovna Praha PO,ÚT,ČT,PÁ 8:00-17:00, ST 8:00-19:00, SO 8:00-13:00